KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13877081
nr 1387 7081
Oscar Keen
(1867-1949), Sverige
Oljemålning, Utkant av stad. Signerad, daterad -86. Olja på duk, 50x77 cm, oramad
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:54:40
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr